VIP Araç Kiralama
FİKRİNİZ Mİ VAR ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Etiketler
  • #Vip Araç Kiralama
  • #Vip Araç
  • #Vip Transfer
VIP Araç Kiralama

VIP Araç Kiralama

 

Jetport Turizm olarak VIP Araç Kiralama hizmetini siz kıymetli misafirlerimize özel dizaynlı Mercedes VIP Vito araçlarımızla sunmaktayız.

 

Havalimanlarında, şehir içinde ve şehir dışında vermiş olduğumuz VIP Araç Kiralama hizmeti şirketimizin hassasiyetle üzerinde durduğu ve yolcularımızın konforunu ön plana çıkaran kurallar sebebiyle ülkemizde alabileceğiniz en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

 

Pandemi şartları nedeniyle, vermiş olduğumuz VIP Araç Kiralama hizmetinde her servis sonrası araçlarımız detaylı olarak temizlenerek dezenfekte edilmektedir.

 

Tüm personelimiz periyodik olarak sağlık kontrollerinden geçilerek riskler en aza indirilmektedir.

 

Araçlarımızın tamamının bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bu doğrultuda VIP Araç Kiralama hizmetimiz VIP Mercedes Vito araçlarımız tarafından şoförlü olarak en güvenli biçimde gerçekleştirilmektedir.

 

Tüm araçlarımızla vermiş olduğumuz VIP Araç Kiralama hizmeti şirketimize aittir.

 

Şirketimizin Şoförlü VIP Araç Kiralama ve Turizm taşımacılığı hizmetini bünyesinde bulundurduğu D2  ve TÜRSAB  belgeleriyle tamamıyla yasal şekilde yapmaktadır.

 

Bu ayrıcalıklı VIP Araç Kiralama hizmetlerinden şoförlü olarak yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

Siz kıymetli misafirlerimize şimdiden iyi yolculuklar dileriz.smiley