Otobüs Kiralama
FİKRİNİZ Mİ VAR ?
Sizin fikirleriniz bizim için çok değerli !
Mesaj veya telefon ile bizlerle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Etiketler
  • #Otobüs Kiralama Hizmeti
Otobüs Kiralama

Otobüs Kiralama

Otobüs Kiralamalarınızda Maksimum Memnuniyet Garantisi...

Şehiriçi ve şehirlerarası transferlerinizde, Türkiye geneli ve yurt dışında planladığınız gezilerinizde, okul turlarınızda, kayak turlarınızda, kültür turlarınızda, kapalı grup organizasyonlarınızda, şirket etkinliklerinizde Jetport Turizm şoförlü otobüs kiralama hizmeti elinizin altında! 

 

İhtiyacınız olan son model 46 ve 54 kişilik, en yeni teknolojik donanıma sahip ve deneyimli, güler yüzlü sürüş ekibinin size eşlik ettiği belgeli kiralık otobüslerimiz ile seyahatlerinizi güvenli yolculuklara ve unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. 

 

Münferit bir gezi planlamak, ailenizi bir araya toplayıp eğlenceli bir gün geçirmek ya da çalışanlarınızla yapacağınız toplantılara ulaşım desteği sağlamak için Jetport Turizm otobüs kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sadece bir tık ile ulaşacağınız ofisimiz ve telefon numaralarımızdan dilediğiniz gün ve tarihe rezervasyon yaptırabilir ve otobüsünüzü kiralayabilirsiniz. Gitmek istediğiniz yeri söylemeniz yeterli. Sizi oraya en güvenli ve en rahat şekilde ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.